Як має бути упакований матрац для перевезення

Про те, що ортопедичний матрац необхідно правильно зберігати, знають майже всі. Але чи важливе правильне транспортування? Однозначно, так. Умови перевезення матраців безпосередньо впливають на стан виробів та навіть термін їх служби. Тому сьогодні ми розповімо про ключові нюанси упаковки та транспортування виробів. Зібрали основні пункти, яких обов'язково слід дотримуватися.

Чому важливе правильне транспортування? Все просто. Під час некоректного перевезення матрац може деформуватися — можливі проблеми як з наповнювачем, так і з пружинами. А якщо виріб упаковано неправильно чи не впаковано зовсім — чекайте ушкоджень чохла, плям на поверхні тканини та інших неприємних сюрпризів.

Як упакувати ортопедичний матрац для перевезення

Упаковка захищає виріб від бруду, пилу, сторонніх запахів і механічних пошкоджень під час транспортування. Якщо ви забираєте матрац з магазину — проблем не виникне. Оскільки на етапі виробництва ортопедичні матраци впаковують в вакуумну поліетиленову упаковку: міцну та стійку пошкоджень.

Якщо ви перевозите ортопедичний матрац, який вже був в експлуатації, й упаковка не збереглася, можете обгорнути виріб в щільну поліетиленову плівку.

Скажемо декілька слів про топпери. Звичайно ж, тонкі матраци перевозити легше, ніж класичні пружинні та безпружинні моделі. Забрати топпер з магазину можна просто в оригінальній упаковці: більшість виробів продаються згорнутими в рулон і займають мінімум місця.

Матраци-топпери, які вже були в експлуатації, слід перевозити в спеціальному чохлі: це найбільш зручно. Такі аксесуари виробляють з міцних тканин, які добре захищають від забруднень і пошкоджень під час транспортування.

Під час переїзду та не тільки: правила самостійного перевезення матраців

Якщо ви вирішили самостійно перевезти матрац на нову квартиру або з магазину додому, потрібно дотриматися ряду нюансів. По-перше, якщо транспортування ймовірно займе багато часу (понад 10-15 хвилин) завжди ставте матрац строго горизонтально. Це найважливіше правило.

Перевезення матраців у вертикальному стані призводить до деформації пружин і наповнювача. А залишати матрац лежачи на боці або стоячи на 24, 48 та більше годин категорично заборонено.

Ставити на ортопедичний матрац громіздкі речі теж не можна. Ящики, техніка або сумки, розміщені на матраці можуть привести до появи провалів і прогинів в конструкції.

Що ще важливо:

  • Перевозьте матрац у вантажному автомобілі (по можливості). Або в просторому багажнику мікроавтобуса. Вкрай небажано намагатися вмістити виріб в салон легковика або компактний багажник. Оскільки матрац буде перебувати в неправильному положенні та деформуватися.
  • Ні в якому разі не транспортуйте матрац на даху автомобіля. Через те, що навантаження на виріб буде розподілятися нерівномірно. Якщо в салоні вашого особистого транспорту мало місця, то краще (і безпечніше!) Скористатися послугами вантажних перевезень.
  • Не розміщуйте поруч з матрацом гострі предмети та багаж, який може його пошкодити. А також рідини, побутову хімію: вивести засіб, пролитий на поверхню, буде не так вже й просто.

Важливо, щоб поверхня, на якій ви перевозите матрац, була максимально рівною. В крайньому разі, під виріб можна розмістити міцні й рівні листи ДВП. Тільки стежте за тим, щоб на них не було гострих частин, відколів, які можуть пошкодити упаковку матраца та сам виріб.

Перевезення матраців: підіб'ємо підсумок

Правильне транспортування матраца — дорівнює захист виробу від ушкоджень, деформацій, провалів та прогинів в конструкції. Обов'язково упаковуйте ортопедичний матрац перед перевезенням в заводську упаковку (оптимальний варіант) або в щільну поліетиленову плівку. А також транспортуйте виріб виключно в горизонтальному положенні: не на боці, стоячи або даху автомобіля.

Компанія "аМеблі" піклується про те, щоб кожен матрац був доставлений до покупця в ідеальному стані. Ми ретельно пакуємо виріб на етапі виробництва та стежимо за дотриманням усіх ключових умов транспортування. Ваш комфорт — в надійних руках!