Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Офіційний представник Purple™ Simpler™ Matroluxe™
Графік роботи:

Часи роботи:
з 9:00 до 20:00
без вихідних

0
Мій кошик

Безпружинні матраци з кокосом

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Матрац є невіддільною частиною традиційного ліжка. І саме від його характеристик багато в чому залежить якість сну. Здатність правильно розвантажувати кістковий та м'язовий каркас людського тіла – головна характеристика якісної спальної приналежності. Саме з цієї причини сьогодні багато хто робить свій вибір на користь безпружинних матраців із кокосом.

У каталозі нашого спеціалізованого інтернет-магазину представлений широкий вибір таких виробів від провідних вітчизняних та європейських виробників. В асортименті представлені моделі як для дорослих, так і для дітей. Вся продукція, що пропонується, відповідає сучасним нормам якості та безпеки, а поради досвідчених професіоналів допоможуть із вибором оптимальної моделі.

У чому переваги кокосової койри

Такий матеріал являє собою виділені з тропічного горіха волокна невеликої довжини, що застосовуються як наповнювач для спальних приналежностей. На відміну від багатьох синтетичних складів, а також натурального пуху, який сьогодні не має великого попиту, цей матеріал відрізняється важливими експлуатаційними перевагами.

Безпружинний кокосовий матрац характеризується такими перевагами:

 1. Гіпоалергенність. Цей наповнювач не здатний викликати шкірних та інших алергічних реакцій, що робить його оптимальним варіантом при виготовленні матраців не тільки для дорослих, але й для молодшого покоління.
 2. Здатність «дихати». Це зводить до мінімуму можливість накопичення неприємних запахів у ліжку, що також впливає на якість нічного дозвілля.
 3. Антибактеріальні властивості. На відміну від пуху птахів кокосова койра не може бути місцем для утворення та розвитку колоній хвороботворних мікроорганізмів.
 4. Здатність набувати первісної форми після вагових навантажень. Завдяки цьому безпружинні матраци з кокосом відрізняються досить тривалим експлуатаційним періодом у порівнянні з аналогічними виробами з синтетичними та багатьма іншими натуральними наповнювачами.

При цьому варто зазначити, що матраци без внутрішнього пружинного блоку можуть мати різну товщину. Від цього параметра насамперед залежить їхня жорсткість, а отже, і ортопедичні якості.

Для дітей, як правило, рекомендують моделі з високими показниками щільності матеріалу з метою формування здорової постави та запобігання розвитку деяких хронічних захворювань опорно-рухової системи. Для дорослих підходять також м'якіші моделі. При цьому варто врахувати, що безпружинний матрац із кокосовою стружкою повинен добре повторювати контури тіла. Інакше він не зможе виконувати свої прямі функції – забезпечувати комфортний нічний сон або денне дозвілля.

Особливості будови спальних приналежностей

Основна відмінність безпружинних моделей матраців від виробів із металевим блоком полягає у відсутності сталевих компонентів – пружин. З одного боку, це може здатися їхнім недоліком. Проте сучасні матеріали та технологічні рішення забезпечують можливість виробництва безпружинних виробів високої якості, які здатні:

 • прослужити 5 та більше років;
 • сприяти повноцінному розслабленню хребта та м'язового каркаса під час відпочинку;
 • забезпечити повноцінний сон загалом.

Для цього багато які моделі таких спальних приналежностей виготовляються на основі різних наповнювачів. Це забезпечує можливість досягнення оптимального рівня їхньої жорсткості залежно від ширини та довжини, конкретного цільового призначення та інших характеристик.

Крім того, практично кожен безпружинний матрац із кокосовим наповнювачем відрізняється двостороннім застосуванням. Через кілька місяців експлуатації виріб можна перевернути та продовжувати використовувати далі. Завдяки цьому забезпечується рівномірний розподіл наповнювача всередині матраца, що, крім іншого, подовжує термін його використання, а також підвищує гігієнічні якості. Також це сприяє збереженню ефекту пам'яті спального місця.

Загалом кокосову койру можна вважати одним із найефективніших наповнювачів для цих виробів. Сьогодні на її основі виготовляються моделі матраців для ліжок різної конфігурації, зокрема для дитячих спальних місць. Також вироби активно використовуються в готелях через простоту догляду за ними.

Важливо! Матраци на основі кокосової стружки, як правило, поставляються в комплекті зі знімними чохлами. Залежно від матеріалу виробництва вони можуть очищатися за допомогою спеціальної побутової хімії або підлягають пранню в автоматичній машинці (делікатний режим). Також у разі потреби (наприклад, через сильне забруднення) чохол може бути замінений на новий.

Матраци для всіх у магазині «АМеблі»

Наш спеціалізований інтернет-магазин пропонує широкий вибір безпружинних матраців із кокосової койри, замовити які можна в різних розмірах із доставкою по Києву та в інші міста України. Наявний асортимент дозволить підібрати вироби для дорослих (у тому числі людей похилого віку з захворюваннями опорно-рухового апарату), підлітків та дітей, а наявний ціновий діапазон зробить покупку вигідною для кожного.

У разі потреби консультанти магазину дадуть відповідь на всі ваші запитання та допоможуть із вибором оптимальної продукції залежно від особливостей її використання. Ми пропонуємо різні варіанти оплати, а також надаємо гарантії на кожен товар.

Асортимент матраців у нашому інтернет-магазині за розміром:

Матраци 60х120  Матраци 70х140 Матраци 70х190  Матраци 80х190  Матраци 80х200  Матраци 90х190  Матраци 90х200  Матраци 110х190 Матраци 110х200 Матраци 120х190 Матраци 120х200 Матраци 130х190 Матраци 130х200 Матраци 140х190 Матраци 140х200 Матраци 150х190 Матраци 150х200 Матраци 160х190 Матраци 160х200  Матраци 180х200

Асортимент матраців у нашому інтернет-магазині за висотою:

Матрац 16 см Матрац 17 см Матрац 18 см Матрац 20 см Матрац 21 см Матрац 24 см Матрац 25 см

Асортимент матраців у нашому інтернет-магазині за жорсткістю:

Матрац м'якої жорсткості Матрац середньої жорсткості Матрац твердої жорсткості

Асортимент матраців у нашому інтернет-магазині за наповнювачем:

Матраци з ортопедичною піною Матраци з піною Memory Ортопедичні матраци латексні

Асортимент матраців у нашому інтернет-магазині з навантаження на 1 спальне місце:

Ортопедичні матраци до 120 кг Ортопедичні матраци до 130 кг Ортопедичні матраци до 140 кг Ортопедичні матраци до 150 кг

Асортимент топерів у нашому інтернет-магазині за розміром:

Топери 180х200 Топери 160х200 Топери 160х190 Топери 150х200 Топери 150х190 Топери 140х200 Топери 140х190 Топери 130х200 Топери 130х190 Топери 110х190 Топери 90х190 Топери 90х200 Топери 80х190 Топери 80х200 Топери 70х190

Асортимент топерів у нашому інтернет-магазині за висотою:

Топер 5 см

Асортимент топерів у нашому інтернет-магазині за жорсткістю:

Топпер м'якої жорсткості Топер середньої жорсткості Топер твердої жорсткості

Асортимент топерів у нашому інтернет-магазині за наповнювачем:

Топер з кокосовою койрою Тонкий матрац латекс

 • Ортопедичний матрац Orange Fine Roll Cocos
  Безкоштовна доставка

  Безкоштовна доставка

  знижка -20%
  6
  6

  Покупка частинами від Приват Банку

 • Ортопедичний матрац Orange Medium Roll Cocos
  🎁 Наматрацник у подарунок
  Безкоштовна доставка

  Безкоштовна доставка

  знижка -20%
  6
  6

  Покупка частинами від Приват Банку

 • Ортопедичний матрац Orange Big Roll Cocos
  🎁 Наматрацник у подарунок
  Безкоштовна доставка

  Безкоштовна доставка

  знижка -20%
  6
  6

  Покупка частинами від Приват Банку

 • Ортопедичний матрац MatroLuxe Latex&Kokos LATEX KOKOS ULTRA / ЛАТЕКС КОКОС УЛЬТРА
  Made in Ukraine

  Вироблено в Україні

  6
  6

  Покупка частинами від Приват Банку

 • Ортопедичний матрац MatroLuxe Latex&Kokos MILAN / МІЛАН
  Made in Ukraine

  Вироблено в Україні

  6
  6

  Покупка частинами від Приват Банку

 • Ортопедичний матрац MatroLuxe Latex&Kokos LATEX DUAL NEW / ЛАТЕКС ДУАЛ НЬЮ
  Made in Ukraine

  Вироблено в Україні

  6
  6

  Покупка частинами від Приват Банку

 • Ортопедичний матрац Family Sleep Limerence
  6
  6

  Покупка частинами від Приват Банку

 • Ортопедичний матрац MatroLuxe ARLON / Матролюкс АРЛОН
  знижка до -25%
  Made in Ukraine

  Вироблено в Україні

  6
  6

  Покупка частинами від Приват Банку

 • Ортопедичний матрац Eurosleep Brave Foam-Cocos
  6
  6

  Покупка частинами від Приват Банку

Вгору