Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Офіційний представник Orange™ Simpler™ Matroluxe™
Графік роботи:

Часи роботи:
з 9:00 до 20:00

без вихідних

0
Мій кошик

Матраци з піною Memory

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Щоб нормально висипатися і добре почуватися вранці, важливо придбати якісний матрац. Необхідно облаштувати спальне місце з ортопедичними властивостями — тільки тоді хребет людини, що лежить отримає підтримку і перебуватиме у фізіологічно правильному положенні.

Один із наповнювачів, на основі якого виходить якісний матрац – піна меморі. Це високоеластичний синтетичний матеріал, який отримав таку назву тому, що має ефект пам'яті, тобто здатність запам'ятовувати контури людини, що лежить. Наповнювач м'якіший, ніж кокосова койра, і підходить для постійної експлуатації.

Що являє собою піна Memory

Спочатку цей продукт був розроблений інженерами у лабораторії NASA спеціально для космонавтів. Піну випустили для того, щоб знизити гравітаційне навантаження на організм людини під час зльоту та посадки. Через деякий час розробку придбала шведська компанія, її співробітники продовжили вивчення технології та значно доопрацювали, модернізували її.

Вважалося, що у Memory є штучний інтелект внаслідок здатності підлаштовуватися під вагу та контури тіла, що лежить. Спочатку моделі матраців та інші товари для сну, випущені на основі піни, використовували лише у медичних закладах. Це були вироби широкого призначення для профілактики пролежнів, ревматизму, післяопераційних ускладнень, болів у м'язах та суглобах.

Зараз піна Меморі вважається одним із преміальних наповнювачів ортопедичних матраців. Її використовують як м'який шар у пружинних і безпружинних моделях, додають також у подушки, топпери, футони. Головна особливість – чітке відтворення контурів тіла, що лежить, шляхом чого поверхня спального місця не тисне на тіло. Так, анатомічна основа для сну з ефектом пам'яті знімає зайве навантаження з хребта та забезпечує профілактику хвороб опорно-рухового апарату.

Як працює піна Меморі в матраці

Цей штучний полімерний матеріал чутливий до змін температури навколишнього середовища. Головна особливість поверхні – точне повторення всіх контурів та вигинів тіла людини. Наповнювач зроблений на синтетичній основі, містить також вуглеводневі домішки та поліуретан. Завдяки спіненим компонентам він набуває комірчастої структури.

Матрац з ефектом пам'яті відновлює форму через 10 секунд після натискання. У результаті, коли людина змінює становище, наповнювач одразу підлаштовується під нього. Схожого матеріалу, який мав би таку ж структуру та характеристики, не існує. У синтетичній сировині не заводяться паразити, тому вона є гіпоалергенною та повністю безпечною.

Матрац із піною Меморі складається з великої кількості осередків, які під впливом тепла стискаються і з усіх боків обволікають тіло людини, що спить.. Зігріваючись, наповнювач набуває в'язкої структури та м'яко просідає, повторюючи всі природні вигини. У результаті хребет, шия та голова отримують постійну, гарну підтримку під час сну.

Які основні переваги

Більшість матраців з наповнювачем з піною Меморі безпружинні, рідше зустрічаються моделі із залежними або незалежними пружинними блоками. Кожен виріб поєднує в собі велику кількість переваг:

  • ортопедичні властивості. Внаслідок точкової підтримки хребта там, де це необхідно, вони яскравіше виражені;
  • відсутність небажаних реакцій. Купувати матраци із пінним наповнювачем можна і для алергіків;
  • довговічність. Кожна модель розрахована щонайменше на 5 років служби при щоденному застосуванні;
  • велика кількість різновидів за розмірами. Це можливість вибрати відповідний варіант для звичайного односпального або двоспального ліжка;
  • хороша повітропроникність та вентиляція.

Купити матрац з піною Меморі особливо варто для двоспального ліжка. Коли одна людина змінюватиме становище, друга ніяк не відчує це на собі, адже завдяки пористій структурі поверхня добре гасить усі коливання.

Замовити матрац з піною Memory

Вироби з таким наповнювачем універсальні та підходять для будь-якого користувача. Їх особливо рекомендують людям із порушеннями кровообігу та хворими судинами, адже сон на такій поверхні дасть позитивний ефект. При покупці топера на основі піни Меморі варто звернути увагу на моделі заввишки від 8 см, тільки в таких матеріалах максимально проявляє свої характеристики.

В інтернет-магазині Amebli можна вибрати матраци від виробників MatroLuxe та EuroSleep. Перш ніж купити, варто звернути увагу на довжину та ширину, для односпальних та двоспальних ліжок вона відрізняється. Замовити вироби зручно з доставкою до поштового відділення або адресною по Україні.

Асортимент матраців у нашому інтернет-магазині за розміром:

Матраци 60х120  Матраци 70х140 Матраци 70х190  Матраци 80х190  Матраци 80х200  Матраци 90х190  Матраци 90х200  Матраци 110х190 Матраци 110х200 Матраци 120х190 Матраци 120х200 Матраци 130х190 Матраци 130х200 Матраци 140х190 Матраци 140х200 Матраци 150х190 Матраци 150х200 Матраци 160х190 Матраци 160х200  Матраци 180х200

Асортимент матраців у нашому інтернет-магазині за висотою:

Матрац 16 см Матрац 17 см Матрац 18 см Матрац 20 см Матрац 21 см Матрац 24 см Матрац 25 см

Асортимент матраців у нашому інтернет-магазині за жорсткістю:

Матрац м'якої жорсткості Матрац середньої жорсткості Матрац твердої жорсткості

Асортимент матраців у нашому інтернет-магазині за наповнювачем:

Матраци з ортопедичною піною Ортопедичні матраци латексні

Асортимент матраців у нашому інтернет-магазині з навантаження на 1 спальне місце:

Ортопедичні матраци до 120 кг Ортопедичні матраци до 130 кг Ортопедичні матраци до 140 кг Ортопедичні матраци до 150 кг

Асортимент топерів у нашому інтернет-магазині за розміром:

Топери 180х200 Топери 160х200 Топери 160х190 Топери 150х200 Топери 150х190 Топери 140х200 Топери 140х190 Топери 130х200 Топери 130х190 Топери 110х190 Топери 90х190 Топери 90х200 Топери 80х190 Топери 80х200 Топери 70х190

Асортимент топерів у нашому інтернет-магазині за висотою:

Топер 5 см

Асортимент топерів у нашому інтернет-магазині за жорсткістю:

Топпер м'якої жорсткості Топер середньої жорсткості Топер твердої жорсткості

Асортимент топерів у нашому інтернет-магазині за наповнювачем:

Топер з кокосовою койрою Тонкий матрац латекс

Вгору