Увага! Дана сторінка обов'язкова до ознайомлення перед використанням сайту.

  • Використання сайту

Ви можете переглядати і скачувати будь-які матеріали, наявні на сайті amebli.com.ua, але тільки для некомерційного використання. Використання матеріалів в комерційних або громадських цілях заборонено. Використовувати матеріали ресурсу amebli.com.ua в соціальних мережах та інших сайтах. Переслідування комерційних та громадських цілей під час користування матеріалам даного ресурсу також заборонено.  

  • Відповідальності

Всі матеріали і послуги цього сайту не наділені гарантією. Без повідомлення кого-небудь ми можемо змінити дані про послуги, що надаються на amebli.com.ua. Даний інтернет-магазин не відповідальний за шкоду виникає через його використання або неможливість його використання в тій чи іншій момент часу.

  • Реєстрація

Під час реєстрації ви зобов'язані надати правдиві дані, надавши максимально точну інформацію. Отримавши логін і пароль, ви починаєте нести відповідальність за ваш аккаунт і дії, що здійснюються з нього на сайті amebli.com.ua. Передавати реєстраційні дані третім особам категорично заборонено, а у разі їх втрати ви зобов'язані повідомити нас про це.

  • Матеріал користувачів

У разі використання можливостей зворотного зв'язку або коментування ви несете відповідальність за надіслане повідомлення. Інтернет-магазин amebli.com.ua може видаляти ваш коментар або використовувати його на свій розсуд без будь-яких повідомлень про це. За інформацію, розміщену на сайті користувачами інтернет-магазин не несе відповідальності.

  • Особисті дані

Під час вашого знаходження на сторінках сайту amebli нами використовується різні технології збору і зберігання інформації в тому числі запис Куки і анонімних ідентифікаторів.