Оплата готівкою при отриманні

Оплата готівкою при отриманні товару можлива як при адресній доставці так і при доставці на відділення Нової Пошти на території України. Оплата здійснюється виключно у національній валюті.

 

Безготівкова форма оплати

Оплата за безготівковим розрахунком провадиться у касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. При виборі безготівкового способу оплати доставка замовлення можлива після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок.

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним способом: після оформлення замовлення, менеджер магазину факсом або електронною поштою надішле Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете сплатити у касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми.

 

Оплата карткою на сайті

Оплата замовлення онлайн банківською картою Visa або MasterCard. Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.

Ви можете оплатити замовлення онлайн банківською картою Visa або MasterCard. Оплата за допомогою платіжних карт здійснюється наступним способом: під час оформлення замовлення на сайті, Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі "Оплата" вам потрібно вибрати «Оплата картою на сайті».

Після цього Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів банку, де Вам необхідно буде підтвердити оплату.

Будь ласка, зверніть увагу, отримати товар, оплачений платіжною карткою, може тільки той клієнт, чиї ПІБ були вказані на сайті під час оформлення заявки, тому при отриманні замовлення обов'язково потрібно мати при собі паспорт.

 

Післяплата

Оплата готівкою при отриманні товару від кур'єра або в сервісі доставки «Нова пошта».

Ви можете оплатити замовлення післяплатою при виборі способів доставки:

  • Доставка кур'єром
  • Доставка до відділення «Нова пошта».

Оплата здійснюється після перевірки складу посилки на відповідність замовлення і товарному чеку виключно в національній валюті. Звертаємо вашу увагу, що при отриманні посилки у відділенні компанії перевізника або у кур'єра при оплаті ви підписуєте акт прийому-передачі, яким підтверджуєте факт перевірки посилки на відповідність Ваше замовлення, а також погоджуєтеся з зовнішнім виглядом товару, його комплектацією і не маєте претензій до інтернет-магазину і компанії перевізника.

 

Кредит або розстрочка

Всі покупки в Amebli Ви можете оформити в кредит або розстрочку.Обирайте зручну програму наших банків-партнерів і користуйся вже сьогодні!
Детальніше про "Оплаті частинами" від Приватбанк Ви можете дізнатися на цій сторінці.