Ще пару століть тому люди стали замислюватися над тим, як раціонально використовувати простір. Створення таких предметів меблів як крісло-ліжко, диван-ліжко, розкладні столи і стільці засноване саме на цьому принципі. Всі ці звичайні для нас предмети - найперші представники меблів -трансформер.

У наш час досить багато всіляких конструкцій меблів-трансформер, але всі їх можна розділити на кілька типів: дитячі, м'які та корпусні меблі. Меблі- трансформер купити можна практично в будь-якому магазині меблів, такі меблі несуть не тільки функціональне навантаження, але і покликані прикрашати простір. Мабуть, найцікавішим видом цих меблів є дитячі меблі-трансформер. Виробництвом саме таких меблів і займається Матролюкс .

Дуже цікавим дизайнерським рішенням став м'який куточок модульний. З таких модулів легко сформувати м'які меблі різних конструкцій. Причому використовуватися м'який куточок може як дорослими, так і дітьми. Для дітей це прекрасна можливість зайнятися будівництвом різних будиночків, а дорослі, використовуючи всього пару модулів, зможуть застосувати їх в якості цікавих м'яких сидінь для великої кількості гостей .

Вільний простір в дитячій кімнаті просто необхідний, адже діти дуже рухливі. Так диванчик-трансформер дитячий можна використовувати як у якості дивана, так і як тахту у вигляді зручного спального місця. Крім того, він дуже м'який, не має гострих кутів, об нього абсолютно неможливо вдаритися. Так що, якщо у вашому будинку живе маленький непосида, то на такий диванчик варто звернути увагу.

Належним чином оцінять і діти, і дорослі крісло-конструктор. Зовсім маленьким діткам можна запропонувати побудувати з нього тунель, а коли дитина награється і стомиться, то Ви легко зможете скласти з меблевих блоків шестикутник і дати малюкові на ньому відпочити . А більш доросла дитина на такому кріслі зможе із зручністю влаштуватися і почитати книжку.

Найцікавішим рішенням для Ваших діток стане меблі-конструктор. З яскравих модулів різних за розміром і формою можна побудувати всілякі конструкції, які тільки зможете придумати Ви або Ваша дитина. Такі меблі служать не простою іграшкою для дітей, вони дуже добре розвивають мислення і моторику. Завдяки тому, що модулі набору меблів не дуже великі і мають невелику вагу, навіть зовсім крихітка зможе підняти їх і спорудити для себе транспортний засіб або середньовічний замок, гараж або човен, адже дитяча фантазія не має меж.

Ви, мабуть, переконалися в тому, що меблі-трансформер стануть дуже корисними, додадуть затишку, але всю повноту зручності від використання, звичайно, можна відчути, лише купивши їх. В інтернет магазині Матролюкс представлені дуже цікаві варіанти. Крім того є можливість підібрати будь-яке колірне і фактурне рішення для оббивки меблів. Оббивка меблевих блоків може бути одноколірної або виконаної з різних тканин як за кольором, так і за фактурою. Всі м'які меблі мають наповнювач з пінополіуретану дуже високої якості. Вам і Вашим діткам обов'язково сподобається користуватися такими меблями.

Меблі-трансформер купити в інтернет магазині Матролюкс Ви зможете, оформивши заявку на сайті, зателефонувавши за вказаними телефонами, або просто відвідавши наш виставковий зал.