Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Офіційний представник Orange™ Simpler™ Matroluxe™
Графік роботи:

Часи роботи:
з 9:00 до 20:00

без вихідних

0
Мій кошик

Сонлайн

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Матраци від торгової марки Сонлайн сьогодні стійко займають провідні позиції українського ринку. Продукція вітчизняного бренду нічим не поступається дорогим закордонним аналогам. Вона є гармонійним співвідношенням якості та ціни. Розробникам Сонлайн вдається досягти оптимального поєднання жорсткості та м'якості у своїх матрацах, завдяки чому забезпечується правильне положення тіла під час сну.

Спочатку компанія виробляла лише моделі із залежними пружинами бонельного типу. Однак згодом асортимент розширювався, впроваджувалися нові технології, розроблялися прогресивніші конструкції. Сьогодні в лінійці бренду можна зустріти матраци із незалежними пружинами типу PocetSpring та безпружинні моделі. Крім того, додалося безліч функціональних прошарків між наповнювачем та чохлом, які можна міняти залежно від сезону. В якості наповнювача використовують кокосову койру, латекс, поліуретанову піну (аеролат), memoryfoam. Це матраци нового покоління, що забезпечують максимально правильне положення під час сну.

Крім матраців, в асортименті компанії є топпери. Це накладки на диван або старе ліжко, що дають змогу забезпечити комфортний сон навіть на не дуже зручному місці. Наповнювачами для них служать аеролат, латекс, Memoryfoam.

Розгорнути
Вгору