Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Офіційний представник Purple™ Simpler™ Matroluxe™
Графік роботи:

Часи роботи:
з 9:00 до 20:00
без вихідних

0
Мій кошик

Офісні крісла

Крісло офісне – необхідний елемент облаштування робочого місця незалежно від того, де воно розташоване. Як правило, за комп'ютером проводите багато часу, тому й абсолютна зручність є обов'язковою. Нюансів, які потрібно врахувати, насправді дуже багато. І про них ми детально розповімо, а купити офісне крісло з доставкою зможете у нашому магазині – у нас приємні ціни та великий каталог.

Огляд основних видів та їх особливостей

Перед тим як купити комп'ютерне крісло дуже важливо розібратися в наявних видах таких меблів. Можна поділити на такі види:

  • ергономічні. Вони є ідеальним рішенням для тривалої роботи за комп'ютером. Вони мають анатомічно правильну форму сидіння, високу спинку і є виступ у районі попереку;
  • ортопедичні. Такий вид схожий на попередній, проте як додаткову опцію можна відзначити можливість зміщення навантаження з однієї групи м'язів на іншу. Усього потрібно змінити позу;
  • м'які. Це комфортні та затишні крісла, в яких краще тривалий період за ПК не перебувати;
  • ігрові. Універсальний варіант як для офісу, так і для дому. Мають додаткові компоненти, що допомагають зробити перебування за ПК максимально комфортним. А саме – підлокітники, регулювання нахилу спинки, висоти, підголів'я, підтримка попереку та багато інших елементів.

На першому етапі з'ясуйте, якого виду купити комп'ютерний стілець, адже від цього багато в чому залежать інші параметри.

Характеристика ідеального офісного крісла

Для того, щоб виріб був зручним, практичним та довговічним, важливо щоб усі його конструктивні елементи були правильно підібрані та скомпоновані. Особливу увагу слід приділити конструкції. Отже, каркас буває металевими або поліамідними (з міцної пластмаси). Обидва варіанти міцні та довговічні, вони розраховані на значне навантаження та регулярну експлуатацію.

Далі слід звернути увагу на хрестовину. У неї повинна бути п'ятипроменева база з колесами, що обертаються (роликами). Подібна основа гарантує не тільки маневровість, а й стійкість крісла.

Далі дивимося на спинку, крісло в офіс, ціна якого у нас цілком помірна, має мати спинку ергономічної форми з вигином в ділянці попереку. Опціонально може пристібатися пружна подушка. Також потрібно сказати про висоту спинки — ідеальний варіант, якщо вона доходить до шийних хребців або голови. Що стосується регулювань та рухомих елементів, то оптимальними будуть такі:

  • обертання навколо осі;
  • механізм хитання;
  • плавне регулювання висоти;
  • регулювання спинки – відкидання та фіксація.

Якщо вирішили купити стілець офісний, слід дивитися також на матеріал оббивки. На першому місці його практичність. Наприклад, мають популярність шкіряні або зі шкірозамінника. Ще одна характеристика ідеального офісного крісла – підлокітники. Причому вони повинні бути правильної висоти, так щоб можна було розмістити на них лікті, а кисті знаходилися на столі. Стандартна висота підлокітників – 17-24 см, бажано, щоб було доступне регулювання по висоті. У більшості офісних крісел є зняття підлокітників, якщо з ними незручно.

Особливості вибору офісного крісла для різних користувачів

Крісло офісне у Києві або в інших містах купують насправді не тільки для офісу. Подібні моделі – сучасне та актуальне рішення для дому. Власне тому такий товар настільки популярний. Є свої нюанси підбору крісла залежно від того, хто буде ним користуватися.

Коли підбираєте крісло для школяра та підлітка з одного боку, потрібно звертати увагу на нинішній зріст, з іншого, пам'ятати, що діти швидко зростають. Тому наявність регулювань по висоті – потрібна. Візьміть до уваги, що дитячі крісла менші за габаритами, у них фіксований нахил спинки, внаслідок чого вдається проводити профілактику розвитку сколіозу. Також діти дуже пильну увагу приділяють дизайну, хочуть яскравіше, дайте їм самовиразитися. Що стосується підліткових крісел, то для них на перший план виступає правильна посадка з природним положенням спини та підтримкою всіх відділів хребта. Для цього висота спинки має бути достатньою, а її форма правильною.

Крісло для роботи за комп'ютером має бути анатомічним або ергономічним. Це дозволяє істотно полегшити навантаження на хребет, поперековий відділ, підтримати необхідні групи м'язів. Добре, якщо будуть знімні підголівники та підтримка попереку. Окремі моделі містять зручну підставку під ноги.

Крісло для геймерів максимально продумане та відрізняється підвищеною міцністю. Інші відмінні риси: увігнута форма сидіння та спинки, що забезпечує відмінну підтримку спини, широкий кут відкидання спинки, багато регулювань для створення різних конфігурацій.

Ще один підвид, який можна виділити, – це крісло керівника. Крім того, що воно має бути зручним та мати різні налаштування для створення додаткового комфорту, на одне з перших місць виходить його зовнішній вигляд. Воно має буквально заявляти про високий статус керівника. Як правило, такі роблять більш м'якими, масивними, а як оббивку використовують шкіру.

Замовити крісла різного виду – для дому чи офісу можна у нашому магазині. Пропонуємо вигідні ціни, регулярно проводимо акції. Доставка по всій Україні на вигідних умовах та максимально швидко.

Немає товарів

Вгору