Що важливо знати при виборі шафи-купе

 

Не важливо, скільки у Вас речей, але їх всі потрібно десь зберігати. Кульмінацією сучасних систем зберігання стали шафи-купе. Зрозуміло, що шафа повинна подобатися в першу чергу покупцеві. Але якою повинна бути шафа-купе з точки зору фахівця, який розбирається у виробництві меблів? Щоб у Вашій квартирі з'явився такий необхідний предмет меблів, який буде відповідати всім стандартам, а заодно і задовольняти всі Ваші потреби, слід дізнатися, як вибрати шафу-купе, і на що потрібно звернути увагу.

 

Перший крок: якість матеріалів і комплектуючих

Купуючи шафу, перше, на що звернула б увагу людина, яка розуміє, як ця шафа з'явилася на світ, це її якість. Тому, вибираючи шафу-купе, слід враховувати якість матеріалів і комплектуючих, які використовувалися при його виробництві. Компанія Matroluxe, як поважаючий себе виробник меблів, який піклується про своїх покупців, не економить на матеріалах за рахунок якості. У своєму виробництві Амеблі використовує тільки ті матеріали, які дозволяють шафі функціонувати 10-20 років без заміни будь-яких комплектуючих.

 

Другий крок: розміри і форма шафи

Досить важливим фактором є розмір шафи і її форма. Це залежить не тільки від її глибини, ширини і висоти. Шафи-купе бувають декількох видів, завдяки чому можуть розміщуватися в самих незадіяних куточках Вашої квартири.

Прямі шафи-купе встановлюються уздовж стін, а ось кутові мають деякі особливості в розміщенні. Вся справа в тому, що кутові шафи-купе можуть мати різну форму. Вони бувають Г-образні і діагональні. Перші розташовуються уздовж двох сусідніх стін і виглядають як дві приставлених одна до одної прямі шафи. Другі займають простір в найчастіше нічим не задіяних кутах квартири, утворюючи щось на зразок гардеробної, і можуть бути трапецієподібними або трикутними. Трапецієподібні шафи мають найбільшу корисну площу серед інших кутових шаф, і можуть комбінуватися з прямими шафами-купе.

Компанія Амеблі займається виробництвом прямих і кутових шаф-купе. Крім того, що кожна з кутових шаф компанії Амеблі може комбінуватися з однією або двома прямими шафами-купе, вона може комплектуватися універсальною шафою-консоллю. Така комбінація шаф обов'язково створить багатофункціональну систему зберігання, гідну захоплення .

 

Третій крок: наповнення шафи-купе

Цей етап вибору шафи покликаний вирішити питання , яка шафа-купе краща саме для Вас.

Наповнення шафи залежить від стилю одягу, який Ви носите. Компанією Амеблі розроблено варіанти наповнення шаф-купе, які максимально враховують потреби своїх власників. Крім того, всередині шафи-купе можуть бути не тільки стандартні полиці і штанга для плічок . Шафи компанії Амеблі комплектуються також висувними ящиками, полицями для взуття, галстучницями .

 

Четвертий крок: якість розсувних систем

Шафи-купе відрізняються від звичних для нас з дитинства шаф системою відкривання дверей. Вони роз'їжджаються в сторони, а не розкриваються. Крім того, двері є декоративним елементом, на який в першу чергу звертає увагу покупець. Але з точки зору фахівця не все так просто. І на цій стадії вибору слід дотримуватися правила номер один, що якість повинна бути без компромісів. У шафах-купе двері розсуваються завдяки використанню спеціальних механізмів. Саме якість розсувних систем дозволить Вам насолоджуватися безшумністю і плавним ковзанням дверей.

Розсувні системи Амеблі виготовлені з матеріалів високої якості, забезпечені спеціальними силіконізованими колесами і м'якими обмежувачами, що усуває шум під час відкривання дверей і виключає їх пошкодження . Додатковою опцією в таких шафах є наявність доводчиків на фасаді, що значно спрощує процес закривання дверей .

Тепер, коли Ви знаєте, якими бувають шафи-купе і на що слід звертати увагу, сподіваємося, що вибрати шафу-купе, яка буде радувати довгі роки, Вам не буде складно. Підібрати шафу-купе потрібної Вам конструкції і привабливого вигляду Ви можете в магазині Амеблі в нашому інтернет-магазині . Вдалої покупки!