У сучасному світі проблема організації особистого простору стоїть дуже гостро. На жаль, не кожна людина може дозволити собі мати власну спальну кімнату з величезним ліжком, особливо якщо його сім'я налічує 4 і більше людини. У такому випадку ідеальним рішенням проблеми є розкладний диван, який відмінно економить простір у кімнаті і створює додаткові місця для відпочинку гостей. Крім іншого, найчастіше в дивані є короб для зберігання постільної білизни, який звільнить Вам кілька полиць в шафі.

Однак далеко не кожен диван здатний стати постійним місцем для сну. І основну роль в цьому відіграє не тільки наповнення матраца, але й механізм трансформації. Нинішній ринок готовий запропонує достатню кількість варіантів розкладки дивана, а який найбільш підійде Вам, нам і належить розібратися далі.

Механізми трансформації

Умовно всі дивани поділені на три основні групи механізмів:

викатні;

розкладні;

дивани які розгортаються.

Нижче ми розглянемо найбільш популярні механізми.

Дивани викатного типу

Євро-книжка. Ця модель вважається найбільш популярною на даний момент часу. Неймовірно простий механізм, з яким без зусиль впорається дитина: спинка розкладається на звільнене від висунутого сидіння місце. Недоліком дивана можна вважати жорстку спинку, однак в комплект до дивана зазвичай входять додаткові подушки.

Дельфін. Короб, всередині якого знаходиться частина спального місця, висувається на всю ширину, а вбудована частина займає своє місце.

До плюсів даних механізмів можна віднести їх довговічність і надійність, яка забезпечується навіть при частому використанні.

Розкладні дивани

Книжка та «Клік-кляк». Схожі між собою два механізми з невеликою відмінністю: у дивана «Клік-кляк» крім положень «сидячи» і «лежачи» мається положення «релакс» - середнє положення. Характерне клацання буде сигналізувати про те, якою мірою розкладений або зібраний диван. Недолік даного механізму: його незручно використовувати, присунувши до стіни.

Подібний механізм трансформації не менше надійний і довговічний, отже, дивани також підходять в якості постійного місця для сну.

Дивани що розгортаються:

АкордеонЩоб розкласти такий диван, Ви повинні потягнути на себе трохи підняте сидіння. Система, дуже схожа з музичним інструментом, забезпечить Вам рівне високе спальне місце, а дивани не займуть багато місця в складеному вигляді.

Мералат або Седафлекс. Відомі також як французька і відповідно американська розкладачки. У «Мералат» перед розкладкою потрібно прибрати подушки і підлокітники, в іншому механізми аналогічні.

Мералат

 

Седафлекс

Вибирайте дивани викатного типу, якщо плануєте часто використовувати диван в якості спального місця, в іншому випадку зверніть увагу на механізми «Клік-кляк» та інші.

Компанія Матролюкс пропонує своїм покупцям широкий вибір диванів з різними видами механізмів трансформації, з якими Ви зможете ознайомитись та купити в нашому інтернет-гіпермаркеті.