Ортопедичні матраци Matroluxe

Відпочинок може бути різноманітний, проте не кожен вид відпочинку здатний приносити користь для організму. Для хорошого сну, відчуття бадьорості і свіжості вранці, дуже важливо особливу увагу приділити вибору матраца. І в цьому Вам допоможе компанія Матролюкс - лідер на ринку матраців вже більше 10 років. У фірмовому магазині Ви знайдете ортопедичні матраци різної висоти, жорсткості і розмірів, а головне, для людей будь-якої вагової категорії і віку.

Провідними фахівцями Матролюкс розроблена спеціальна дитяча серія матраців BAMBINO. Дана лінія матраців зроблена з матеріалів, які екологічно чисті, підтримують хороший вологообмін і повітропроникність, а також гіпоалергенні і абсолютно безпечні для Вашого малюка. У більшості моделей матраців передбачений зйомний чохол, який легко знімається і переться, забезпечуючи тим самим належний рівень гігієни. Ми піклуємося про високу якість нашої продукції, щоб у Вашої дитини був здоровий сон.

Для дорослих представлений великий асортимент матраців, з різною жорсткістю, що забезпечується високоякісними пружинними блоками і всілякими комбінаціями наповнювачів. У нас можна замовити матрац з блоками залежних пружин Боннель і незалежних Pocket або Smart Spring, а можна підібрати і безпружинні варіанти. Ви неодмінно знайдете модель, яка підійде саме Вам.

Усі без вийнятку матраци компанії-виробника Матролюкс наділені анатомічними властивостями. Наприклад, серія Matrasico, яка виготовлена ​​за європейськими стандартами разом з італійськими дизайнерами, забезпечить максимальну релаксацію для Вашого тіла завдяки інноваційним розробкам і увазі до кожної дрібниці. Також в асортименті є одно- і двосторонні моделі, матраци "Зима-Літо" на різні пори року і матраци так званих комбінованих систем Hard&Soft. Подібні моделі стануть справжньою знахідкою для подружніх пар з різними вподобаннями на рахунок пружності спальної поверхні.

Крім всіх зазначених вище достоїнств, головним є незмінно висока якість комплектуючих і матеріалів. Кожен матрац пройшов безліч випробувань і має сертифікати на матеріали, використовувані в них. Варто всього раз полежати на нашому матраці - і Ви зрозумієте, наскільки вони практичні і зручні. Матраци Матролюкс забезпечать Вам здоровий сон і комфорт.

Ортопедичні матраци зроблять Ваш відпочинок більш якісним і повноцінним. Купити ортопедичний матрац Матролюкс можна у фірмовому магазині або на офіційному інтернет ресурсі Матролюкс.