Кокосове волокно отримало досить широке застосування у наповненні матраців. Джерело походження кокосової койри приховане в самій її назві. Чому воно стало настільки популярне і для чого використовується в ортопедичних матрацах, нам і належить розібратися далі.

Матеріал виготовляють з шкаралупи кокоса, і Вам напевно хотілося б докладніше дізнатися, яким чином з екзотичного горіха отримують наповнювач для ортопедичного матраца?

Існує особлива технологія виробництва, завдяки якій спресовані з волокон кокоса певного розміру плити обробляються натуральним латексом. Отриманий таким способом наповнювач володіє наступними перевагами: стійкістю до деформації і підвищеним навантаженням, повітропроникністю, еластичністю, пружністю і, звичайно, міцністю й довговічністю.

Властивості кокосової койри

Кокосове волокно застосовують як наповнювач для матраців, щоб надати йому необхідну жорсткість. Використання латексованої койри обумовлено рядом достоїнств матеріалу:

Екологічність і природность. Кокос є плодом кокосового дерева, а значить, отриманий матеріал з його шкаралупи є натуральним, а технологія обробки волокон включає лише екологічно чисті речовини.

Гіпоалергенність. Абсолютно не викликає алергії.

Повітропроникність. Наповнювач відмінно пропускає повітря, завдяки чому здійснюється природне кондиціонування.

Довговічність. Мінімальний знос м'яких тканин матраца.

Гігієнічність. Завдяки особливій обробці в матраці виключено поширення шкідливих мікроорганізмів.

Антистатичний ефект. Є діелектриком .

Крім того, матеріал абсолютно не вбирає запах, володіє водонепроникністю і достатнім теплообміном.

Кокосова койра в ортопедичних матрацах Матролюкс

У багатьох матрацах Матролюкс використовується кокосова койра, яка забезпечує рівномірне навантаження на блок пружин, підвищує жорсткість, чим досягається ортопедичний ефект.

У матрацах компанії Матролюкс застосовується високоякісна латексована кокосова койра, тому ортопедичні матраци від виробника відрізняються довговічністю і надійністю. Купуйте матраци з кокосовою койрою в інтернет-гіпермаркеті Матролюкс!